Sale
Палітра для скульптурування обличчя

Палітра для скульптурування обличчя

Ціна: 170.00 грн. 300.00 грн.
Кількість: 

Професійний контурінг за 2 хвилини! Контурінг - візуальна зміна форм і пропорцій обличчя за допомогою світла і тіні. Підкресли свої переваги за допомогою нашої новинки!  

Контурінг обличчя - техніка, яку повинна опанувати кожна жінка, яка хоче максимально вигідно підкреслити переваги і приховати недосконалості форми обличчя. Для того, щоб досягти найкращого ефекту - спочатку підготуй шкіру, приховай недосконалості за допомогою тонального засобу і консилера, зроби необхідні акценти. Використовуй пензлики і ретельно розтушовуй контури при яскравому денному світлі. Пам’ятай важливе ПРАВИЛО: кремова текстура наноситися на тональний засіб, а суха - на пудру.” 

 
                      Олександр Кодак, Офіційний візажист компанії Avon 

 

Використовуй нову палітру у 4 простих кроки:  

Крок 1: Познач контури. Нанеси темний відтінок скульптора під вилицями, вздовж нижнього контуру обличчя і з боків перенісся. 

Крок 2: Розстав акценти. Нанеси кремовий хайлайтер під брови, на вилиці і центр чола. 

Крок 3: Додай чіткостіЩоб підкреслити форму обличчя за лічені секунди, додай сухий скульптор під вилиці, уздовж нижнього контуру обличчя і з боків перенісся 

Крок 4: Надай сяйваСухий хайлайтер додасть сяйва макіяжу, якщо нанести його під брови, на вилиці, центр чола і над верхньою губою. 

 

ПЕРЕВАГИ:
• легке нанесення
• мультифункціональний продукт - можна використовувати продукти окремо або всі разом
• два відтінки палетки - для світлої та смуглої шкіри

 

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: не допускати попадання в рот та ніс дитини.

КРАЇНА ВИРОБНИК: Китай

МЕНШЕ